Hakkımda

Hakkımda

1972 yılında İstanbul’da doğdum. Robert Kolej, Boğaziçi MYO Elektronik, Anadolu Üniversitesi İktisat ve  Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinde eğitim gördüm. 2000 yılında Microsoft Sistem Mühendisliği sertifikası alarak Bilgi İşlem dünyasına girdim. O günden beri çeşitli bilişim firmalarında teknik, satış ve yönetim pozisyonlarında çalıştım ve 2019 yılından beri kendi şirketim Tomu Bilişim’de çalışmaya devam etmekteyim. Aynı zamanda 1990 yılından beri müzikle uğraşıyorum. 

 

Sertifikalarım:

0

Yıllık Deneyim

0

Üniversite

Bilişim sektöründe 21 yıllık tecrübem var, bunun 10 yılı da özellikle Dijital Baskı alanında danışmanlık ve pazarlama üzerinedir. Hedefim çalışmalarıma Dijital Pazarlama üzerine devam etmektir.

İş Tecrübem

2019

Firma Sahibi
TOMU BİLİŞİM

TOMU Bilişim, bakım anlaşmalı veya çağrı başına yerinde ve uzaktan bilişim hizmetleri sağlamaktadır.

2016

Genel Müdür Yardımcısı
İSOMAK BİLİŞİM LTD. ŞTİ.

Teknik ve satıştan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı. İsomak çeşitli müşterilerine bilişim hizmetleri sağlayan bir firmadır.

2009

Yazılım Çözümleri Müdürü
BİLGİTAŞ TEKNİK SERVIS VE TİCARET A.Ş.

Kyocera yazılım çözümleri ve Equitrac, Objectif Lune, GMC ve Docuware gibi 3. Parti yazılım çözümleri hakkında satış ekibine teknik danışmanlık. Servis ve satış ekiplerini yazılım çözümleri konusunda koordine etmek, Bilgitaş çözüm ailesine yeni ürünler kazandırmak. Yazılım çözümleri danışmanları ekibinin yönetimi, yıllık bütçe ve plan hazırlanması.

2003

Ürün Müdürü
OFİSTEKNİK BÜRO MAKİNELERİ A.Ş.

Kurumsal firmalarda ve Profesyonel Baskı Merkezlerinde çalışan satış ekipleriyle özellikle karmaşık Yüksek Hacim Baskı ve Yazılım sistemleri içeren satış projelerinin hazırlanması ve yönetimi. Yüksek Hacim Baskı ve Yazılım sistemlerinin direkt satışı.

2000

Teknik Servis Müdürü
İSOMAK BİLİŞİM LTD. ŞTİ.

Teknik servis personelinin yönetimi, eğitimi, yönlendirilmesi ve gerektiğinde özel projelerde destek olunması. Müşterilerin bakım anlaşmalarının düzenlemesi, bu konuda satış ekibiyle ortak çalışılması.

Scroll to Top